Rancho Sol E Vida Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Rancho Sol E Vida Villa Arealva is located within 3 km of Igreja Matriz de Santa Catarina, giving access to various tourist spots nearby.
Sao Pedro is nestled 116 km from this property, while Praia de Arealva is about a 10-minute drive away.
A view of the garden can be enjoyed from the Arealva holiday home. The Arealva accommodation includes a bathroom with a separate toilet and a shower.
Staying at Rancho Sol E Vida Villa, guests can make use of a fully-equipped kitchen, outlined with a dining table. The kitchen also offers kitchenware.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napernyők
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Étkezőasztal
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Rancho Sol E Vida Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Rancho Sol E Vida Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Rancho Sol E Vida Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Rancho Sol E Vida Villa kínálatában elérhető egy teljesen felszerelt konyha étkezőasztallal. - ❓
A Rancho Sol E Vida Villa élvezetes kilátást kínál?
A Rancho Sol E Vida Villa kertre néző kilátással várja vendégeit.